W niewiarygodnie niskich cenach maty kokosowe. Polecana hurtownia. Zalecana oferta dla rzemiosła meblowego


Nasza firma działa już wiele lat, staramy się wciąż powiększać naszą unikalną ofertę.

Korzystając z internetu do hurtowego handlu możemy obsłużyć zorientowanych w tej branży klientów, z każdego, nawet najdalej położonego miasta.
Nasi kupujący, to głównie ludzie, którzy zajmują się renowacją mebli, tapicerzy, fachowcy, rzemieślnicy, osoby, które tworzą wymyślone przez siebie, perfekcyjne szkice.


Dzięki naszym tkaninom obiciowym można idealnie odnowić swoje meble, zaszczepić im doskonałego charakteru.

Hurtownia Almitex, to niezwykle bogaty asortyment m. in. tkanin obiciowych, tapicerskich, oferujemy różne wzory i kolory. W naszej szerokiej ofercie również: Materace, łóżka.
Hurtownia dba o szeroki wybór, zarówno kolorystyczny, cenowy i unikalne wzornictwo.

To pewne, każda firma, która zajmuje się profesjonalnie tapicerką i obiciami mebli szuka dobrego sklepu hurtowego wysokiej jakości, w dobrej cenie tkanin, materiałów obiciowych, klejów, akcesorii.

Nasza hurtownia, to mistrzowski wybór.

Zajmujemy się także hurtową sprzedażą mebli. Np. dopasowane do każdego wnętrza tanie materace i łóżka.

Oferowane przez naszą hurtownię produkty są najlepszej jakości wraz z unikalną gamą kolorów i wzorów.
Mamy do wyboru tkaniny obiciowe i tapicerskie w kwiaty czy w fantazyjne kształty i powtarzalne desenie, także jednokolorowe, lecz z oryginalną fakturą – każdy z Państwa zawsze znajdzie w naszej hurtowni materiałów tapicerskich idealnie dopasowaną do swoich potrzeb tkaninę!

Nasze produkty możemy wysłać do: Zgierz Jasień Krzepice Wojnicz Szydłowiec Konstancin-Jeziorna Wieluń Nekla Mińsk Mazowiecki Łaszczów Wąchock Zielonka Zakopane Sucha Beskidzka Prudnik

I każdego innego miasta…

Kulka silikonowa. Body Aslan. Dla niemowląt Komplet chłopięcy Daddy. Dla dzieci Dresik chłopięcy. Dla dzieci Body dla niemowlaka. Dla niemowląt

Dom i Ogród Magazyn. Komputery stacjonarne.

OGŁOSZENIA PRASOWE(+) DODAJ OFERTĘ

Reklama. Promocje.