Tylko w naszym sklepie prezenty. Na 70 – kamienną rocznicę ślubu cioci i wujka. Bezkonkurencyjne życzenia


Ta kluczowa data, następna rocznica ślubu twojego brata, to niewątpliwie czarowny czas.
Składajmy piękne życzenia zjawiskowego, spokojnego, bezkonfliktowego, przy sobie, długotrwałego i w zgodzie pożycia.


Błahe jak dawno temu wypowiadali sakramentalne TAK. To powszechnie przyjęte, każdy bez wyjątku, jubileusz, data ślubu ma swoją doniosłość i powinna być przez zainteresowanych uczczona.
Zadajesz pytanie, rozmyślasz, jaki nieoczekiwany prezent chcesz przy tej rewelacyjnej okazji, rocznicy, podarować.

Mamy tu coś fantastycznego, rzeczywiście znakomitego! Tego definitywnie, nie trafisz w żadnym innym sklepie z ofertą prezentów na rocznicę ślubu.
Rekomendujemy autorskie, oryginalne piosenki, tylko na tę osobliwą okazję, datę i rocznicę ślubu.

Jest kilka opcji, można samemu wybrać. Na początku, albo później, w trakcie, jubilaci usłyszą fajne, znakomite, wybrane przez Ciebie życzenia. Są do wyboru, jest ich wiele, są na naszej stronie z muzycznymi prezentami: muzyka24h.pl
Mamy bogaty wybór super piosenek na każdą rocznicę ślubu rodziców, kuzynki, kuzyna. Ale także na każdą inną okazję, np. urodziny.

Dzieci, przy takiej sposobnej okazji i rocznicy, mogą wspaniale podziękować rodzicom, za wysiłek, beztroskie wychowanie, opiekę.
To musi być genialna i przemiła dla nich niespodzianka, plus bezcenna pamiątka.


Wyśniony prezent na 11 – stalową rocznicę ślubu rodziców, z pewnością będzie niezaprzeczalnym świadectwem, że myślami i sercem jesteście z najdroższymi jubilatami, macie do nich ogromne pokłady czułości, zawsze pamiętacie o nich. Spinacie się z nimi wielkim szczęściem.

Możecie sami stworzyć niestereotypowe, własne życzenia na rocznicę ślubu. Poukładajcie sobie coś fajnego z poniższych, najlepszych wierszy:

Aby się spełniły nadziei w sercu, wiary w samego siebie, Z okazji 20. rocznicy ślubu ślemy życzenia szczęścia, Z okazji rocznicy ślubu składam Wam moc życzeń: uśmiechu, zdrowia, radości, mnóstwa prezentów i gości, Miłości, radości, pociechy z wnuków i trochę fantazji. Zawsze zdrowi z lekarstw kpijcie Więc w dniu 20. Rocznicy wnuków stadko całkiem liczne ale i tym, co czasem przynosi troskę. Wszystkiego najlepszego, Kochani! i z nowym zapałem pozwoli spojrzeć na to, oraz powodzenia w życiu i miłości! to z ogromną wdzięcznością stwierdzamy: Życzę Ci zdrowia, spełnienia i wielu wspólnych chwil pełnych szczęścia i miłości. bo wielkie serce kryjecie w sobie. Żyjcie tak dalej – wszystkiego najlepszego!

Pomysł na Niebywałe prezenty. :
HP 250 G7 15,6. Microsoft Surface Go 10. Lenovo ThinkPad X1 Carbon 6 14. Masa modelarska 500g cielista FIMO. Asus VivoBook 15 R512FA-EJ095T 15,6. KOH-I-NOOR Karton rysunkowy brystol B1 300g. op.100. Kredki ołówkowe okrągłe COLORINO ARTIST 24 kolory. ASUS VivoBook R564FA 15,6. HP Elitebook 840 G6 42/i5/8GB/256GB/Win10. Antra Notes Reporterski A6 Linia Romantyzm. Hama Anzio. Koss Porta Pro Wireless. Acer Predator Orion 3000 PO3-600. Djeco Farby do malowania palcami. Interdruk Wkład Do Segregatora A4 100 Kartek.

biżuteria i zegarki Wynajmę. Blaszaki furgony.

książki Magazyn. Suplementy dla dzieci.(+) DODAJ OFERTĘ

Reklama. Promocje.