Taka jakość i ceny tylko u nas, siedziska do foteli. Sprawdzona hurtownia. Unikalna oferta dla producentów mebli


Na rodzimym rynku działamy od wielu lat, wciąż powiększamy naszą świetną ofertę.

Prowadząc sprzedaż hurtową, internetową, możemy pomóc wymagającym klientom, z terenu całej Polski.
Nasi potencjalni klienci, to zwykle renowatorzy mebli, tapicerzy, rzemieślnicy, ludzie którzy tworzą własne, idealne pomysły.


Dzięki naszym świetnym tkaninom obiciowym można wybornie odnowić swoje zużyte meble, dodać im wyjątkowego charakteru.

Nasza firma Almitex, to bogaty asortyment m. in. tkanin, różne wzory i kolory. W naszej branżowej ofercie również: Kleje, maty, uchwyty meblowe.
Nieustannie dbamy o bardzo szeroki wybór, zarówno kolorystyczny, cenowy i ciekawe wzornictwo.

Każdy rzemieślnik, który zajmuje się profesjonalnie tapicerką i obiciami mebli szuka idealnego sklepu hurtowego najwyższej jakości, w celnej cenie tkanin, materiałów obiciowych, klejów, akcesorii.

Nasza hurtownia Almitex, to kapitalny wybór.

W naszej bogatej ofercie również hurtowa sprzedaż tanich, jakościowo najlepszych mebli. Np. poszukiwane i tanie materace i łóżka.

Oferowane przez nas produkty wykazują najwyższą jakość wraz z szeroką gamą kolorów i najrozmaitszych wzorów.
W naszym sklepie do wyboru tkaniny obiciowe w kwiaty czy w fantazyjne kształty i powtarzalne desenie, także jednokolorowe, lecz oryginalnie fakturowane – z pewnością każdy z Państwa zawsze znajdzie w naszej hurtowni materiałów tapicerskich najlepiej dobraną do swoich projektów tkaninę!

Nasze produkty możemy wysłać do: Szprotawa Biała Tychy Śmigiel Poręba Głogówek Zielona Góra Ostroróg Namysłów Tarnów Czyżew Świerzawa Krzywiń Bytom Miechów

I każdego innego miasta…

Drewniane nogi do foteli. Drewniane nogi do foteli. Komplet chłopięcy Daddy Bluzka dziewczęca biała z długim rękawem. Dla niemowląt Pajacyk, śpiochy, czapeczka. Dla dzieci

koty i kocięta Grunt. Maski samochodowe.

OGŁOSZENIA PRASOWE(+) DODAJ OFERTĘ

Reklama. Promocje.