Nowatorski prezent. Na 12 – jedwabną rocznicę ślubu mamy i taty. Śmiałe życzenia


Ta koronna data, następna godna uczczenia rocznica ślubu waszych rodziców, to niewątpliwie cudny czas.
Daruje się z zasady życzenia anielskiego, jedwabnego, niekonfliktowego, wspólnego, ręka w rękę, długotrwałego i w zgodzie pożycia.


Nieistotne to raczej, jak dawno temu mówili sakramentalne, tradycyjne TAK. To oczywiste, każda bez wyjątku, rocznica ślubu ma znaczenie, rangę i powinna być wspaniale świętowana.
To ten moment, w którym dumasz głęboko, jaki zabawny prezent chcesz przy tej specyficznej okazji podarować.

Trafiłeś w dziesiątkę, mamy coś szczególnego, naprawdę niestereotypowego! Czegoś z takim pomysłem, to pewne, nie wyszukasz w innym sklepie, gdzie oferuje się prezenty na rocznicę ślubu krewnych.
Polecamy, nasze autorskie, kapitalne piosenki, tylko na taką niezwykłą, wyjątkową okazję, datę i rocznicę ślubu.

Jest kilka opcji, można samemu wybrać. Na początku, albo później, w trakcie, szanowni jubilaci usłyszą fajne, perfekcyjne, wybrane przez Ciebie życzenia. Można wybrać, jest ich wiele, są na naszej stronie z muzycznymi prezentami: muzyka24h.pl
Mamy bogaty wybór super piosenek na rocznicę ślubu rodziców, przyjaciół. Ale także na każdą inną okazję, np. osiemnastkę.

Dzieci, przy takiej sposobnej okazji i rocznicy, mogą idealnie podziękować rodzicom, za ich wysiłek, celujące wychowanie, matkowanie i ojcostwo.
To może być rewelacyjna i niezapomniana dla nich niespodzianka, ponadto jedyna w swoim stylu pamiątka.


Oryginalny prezent na wybraną rocznicę ślubu, bez dwóch zdań powinien być genialnym świadectwem, że myślami jesteście z jubilatami, macie do nich wielki sentyment. Spajacie się z nimi ogromnym szczęściem.

Możecie, korzystając z tej strony, sami stworzyć piękne, własne życzenia na rocznicę ślubu. Wybierzcie sobie coś gustownego z tych poniżej, wyszukanych wierszy:

Życzę Wam, Kochani, To nie gwiazdka, to nie święta, Ale toniecie dziś w prezentach. Życzę pogodnych przygód i radosnych spotkań, Pogodnych dni i nocy Wasze małżeństwo nigdy nie wymaga publiczności. Niechaj Wasza miłość ogrzewa blaskiem wszystkich wokół. Niechaj będą szczęśliwe niechaj blaskiem szczęścia świeci coraz jaśniej. Przyjmijcie więc życzenia od swojej córeczki, Miłości, radości, pociechy z wnuków i trochę fantazji. Jedzcie, pijcie i popuszczajcie pasa Sto lat, sto lat, sto lat jeszcze raz! A my możemy się cieszyć tą przeogromną radością. Od lat wielu się kochamy, Drodzy Jubilaci! 50 lat temu przysięgaliście

Pomysł na Słodki prezent. :
Sony PlayStation 4 Slim 1TB. Koh-I-Noor Kredki Polycolor 24 Kolory Portret. Yongnuo YN 35mm f/2.0 N (Nikon F). No Logo Bransoletka Męska Skóra Zestaw 6 Sztuk. Uhu Klej W Sztyfcie Stic 40G Tray 00025. Shadow of the Tomb Raider (Digital). Parker Naboje Niebieskie Do Piór Parker. Smartfon Sandisk microSDXC 128GB ULTRA ANDROID Class10 UHS-I. Yongnuo YN 50mm f/1.8 (Canon). Stellaris (Digital). Crelando Lampion Do Samodzielnego Złożenia Pegaz. Manfrotto Klamra Smartphone Twistgrip. Carl Zeiss Batis 40mm f/2.0 CF (Sony E). Pisaki Kidea 36 Kolorów. Bristol B1 70X100Cm Design Creative Biały 250G.

gry planszowe i puzzle Wynajmę. Figurki militarne.

Zdrowie i Uroda Dom. Nintento Switch.(+) DODAJ OFERTĘ

Reklama. Promocje.