Niespotykany prezent. Na każdą rocznicę ślubu. Przemiłe życzenia


Ta koronna data, kolejna godna rocznica ślubu waszej cioci i wuja, to ani chybi uroczy czas.
Składa się życzenia fantastycznego, jedwabnego, bezstresowego, przy sobie, ręka w rękę, wieloletniego pożycia.


Mało ważne zapewne jak dawno temu przyrzekali sakramentalne TAK. Raczej każda rocznica ślubu ma swoją doniosłość, rangę i powinna być idealnie, pięknie świętowana.
Na pewno głowisz się, jaki unikalny prezent chcesz przy tej rzadkiej okazji, dacie, podarować.

Tu znajdziesz coś zupełnie innego, rzeczywiście fantastycznego! Czegoś z takim pomysłem z pewnością nie trafisz na żadnej, innej stronie z ofertą prezentów na rocznicę ślubu znajomych.
Polecamy przez nas specjalnie napisane i skomponowane nietypowe piosenki, jedynie na tę niezwykłą, wyjątkową okazję, datę i rocznicę ślubu.

Jest kilka wariantów, można wybrać. Na początku, albo później, w trakcie, szanowni jubilaci usłyszą fajne, ciekawe, wybrane przez Ciebie życzenia. Można wybrać, te dobre, są na naszej stronie z muzycznymi prezentami: muzyka24h.pl
Mamy szeroki wybór super piosenek na każdą rocznicę ślubu rodziców, przyjaciół. Ale także na każdą inną okazję, np. osiemnaste urodziny.

Dzieci mogą wspaniale podziękować rodzicom, za ich trud, beztroskie wychowanie, starania.
To może być genialna i miła dla nich niespodzianka, w dodatku wartościowa pamiątka.


Wyśniony prezent na 10 – cynową rocznicę ślubu siostry, winien być pięknym dowodem, że myślami jesteście z obdarowanymi, macie do nich ogromne pokłady czułości, zawsze myślicie o nich. Spajacie się z nimi błogosławioną, ogromną radością.

Możecie tutaj sami ułożyć własne życzenia na rocznicę ślubu. Wyszukajcie coś fajnego z tych, które widzisponiżej, hasłowych zdań:

Dużo przygód, morza wrażeń, Już 10 lat minęło od dnia, Miłość to znaczy popatrzeć na siebie, Niech dobry los się kłania w pas. promyk słonka na błękicie, Tak jakby piękny ptak przeleciał, a błogosławieństwo Boże każdy smutek w radość zmieni! W dniu 10. rocznicy ślubu życzymy Wam, aby dobry Bóg miał Was w opiece i błogosławił Wam na dalsze lata małżeństwa. miłość były przeznaczeniem Waszych dni. szczęście, pogodę, radości, to najpiękniejszy życia czas. a miłosny Amorek każdego dnia 20 lat, i zim, i jesieni, Tego Wam dziś życzę i Po swojemu!

Pomysł na Niecodzienne prezenty. :
ASUS VivoBook S14 14. Marko Złoty Pierścionek Z Brylantami Generacja. Midhaven Brązowa Bransoletka Pleciona Ze Skóry Z Zapięciem Rose Gold. Nintendo SWITCH Neon Red & Blue Joy-Con. Staedtler Flamastry Dwustronne Prezent 36kolorów. Gimboo Okładka Na Zeszyt A4 Transparentna. Diablo 3 – Rise of the Necromancer (Digital). Mass Effect: Andromeda (Gra PC)Gry PC. Smartfon Huawei AM61 Sport Bluetooth Czerwone. Nikon D810 Body. Xtar cylindrycznych Li-ion VC2. New Nintendo 2DS XL Biało Pomarańczowa. Bee-Bee Teczka A4 Z Gumką Monochrome New Tma4. Maped Flamastry Do Szyb Colorpeps Window 5 Kolorów. Bic Klej W Sztyfcie Ecolutions 15 G.(+) DODAJ OFERTĘ

Reklama. Promocje.