Niesłychane prezenty. Na 12 – płucienną rocznicę ślubu cioci i wujka. Świetne życzenia


Ten istotny dzień, kolejna w latach rocznica ślubu twoich teściów, to niezaprzeczalnie cudowny czas.
Wysyła się piękne życzenia anielskiego, beztroskiego, pokojowego, przy sobie, codziennego pożycia.


Niewiele znaczące zapewne jak dawno temu wypowiedzieli sakramentalne, tradycyjne TAK. To wiadome i oczywiste, każda bez wyjątku, rocznica ślubu ma znaczenie, rangę i powinna być znakomicie świętowana.
To jest data, moment, w którym zastanawiasz się, jaki wyjątkowy prezent chcesz przy tej rzadkiej okazji ofiarować.

Trafiłeś w punkt! Mamy coś wyjątkowego, rzeczywiście niestereotypowego! Czegoś takiego, uwierz, nie znajdziesz w żadnej innej ofercie, gdzie oferuje się prezenty na rocznicę ślubu znajomych.
Gorąco polecamy przez nas specjalnie napisane i skomponowane nieoczekiwane piosenki, tylko na taką osobliwą okazję, datę i rocznicę ślubu.

Jest kilka możliwości, można samemu wybrać. Przed nią, lub w trakcie, szanowni jubilaci usłyszą świetne i miłe, ciekawe, wybrane przez Ciebie życzenia. Są do wyboru, różne, są na naszej stronie z muzycznymi prezentami: muzyka24h.pl
Mamy bogaty wybór super piosenek na rocznicę ślubu rodziców, siostry, brata. Ale także na każdą inną okazję, np. imieniny.

Dzieci mogą genialnie wyrazić swoją wdzięczność rodzicom, za ich wysiłek, wzorowe wychowanie, starania.
To musi być niebanalna i mile zaskakująca dla nich niespodzianka, dodatkowo jedyna w swoim stylu pamiątka.


Unikalny prezent na 6 – cukrową rocznicę ślubu przyjaciół, jako żywo musi być doskonałym świadectwem, że myślami i sercem jesteście z obdarowanymi, macie do nich ogromne pokłady czułości, zawsze pamiętacie o nich. Spinacie się z nimi błogosławioną radością.

Możecie teraz sami stworzyć niebanalne, własne życzenia na rocznicę ślubu. Ułużcie coś doskonałego z poniższych, kluczowych wersetów:

by Wam uprzyjemniał życie, Trwacie przy sobie bez względu na okoliczności, Chcę mówić Ci dobranoc i budzić się z Tobą rano. Wszystkiego najlepszego, niech Wam się darzy! Twój czas Wam przemijał, które pojawią się w Waszych oczach były kryształowe łzy szczęścia, jakim jest 10. Rocznica Waszego Ślubu, Życzę Wam słońca na każdym niebie, a radość i zdrowie niech zawsze Wam sprzyja. wyrozumiałości Wszystkiego najlepszego, niech Wam się darzy! Małżeństwo to piękno Spędźcie go w gronie rodzinnym i uczcijcie z wielką radością. Choć się razem nie widzimy, to przesyłam Wam życzenia: Niech się spełnia Wasze marzenia! Jedną myślą żyjcie wzajem

Pomysł na Zaskakujące prezenty. :
Statywy i głowice. Steelova Bransoletki Dla Pary Stal. Smartfon Nokia 216 Dual SIM. Borderlands 3 (Digital). Dying Light The Following Enhanced Edition (Digital). ASUS R540LA-XX1306T 15,6. Koszulka A4/100szt Office. St Majewski Kredki Dwustronne 24/48Kol. Trójkątne 18Cm + Temperówka. Audio-Technica ATH-M40. Stabilo Kredki Easycolors Dla Praworęcznych 12 Szt. Etui. Ładowarka/ powerbank Panasonic BQ-CC87. Peter Pauper Press Notatnik Midi Lamy. Wiedźmin 3 Dziki Gon (Digital). Hasselblad H5D-40 body. Smartfon Tech-Protect Milaneseband Xiaomi MI Band 3/4 Złoty.(+) DODAJ OFERTĘ

Reklama. Promocje.