Niebywały prezent. Na 11 – stalową rocznicę ślubu znajomych. Awangardowe życzenia


Ten okolicznościowy dzień, następna godna uczczenia rocznica ślubu waszych znajomych, to czarno na białym wspaniały czas.
Składajmy zawsze życzenia urzekającego, sielankowego, opanowanego, przy sobie życia.


Błahe jak dawno temu przyrzekali nawzajem sakramentalne, ślubne TAK. To oczywiste, każdy jubileusz, data ślubu ma znaczenie, rangę i powinna być wyborowo, przyjacielsko i rodzinnie obchodzona.
Na pewno dumasz głęboko, jaki piękny prezent chcesz przy tej rzadkiej okazji, rocznicy, ofiarować.

Super, coś wyjątkowego, prawdziwie ciekawego! Czegoś takiego niewątpliwie nie znajdziesz w innym serwisie, gdzie oferuje się prezenty na rocznicę ślubu rodziców.
Rekomendujemy autorskie, okazjonalne piosenki, jedynie na taką fantastyczną okazję, datę i rocznicę ślubu, np. rodziców.

Jest kilka wariantów, można samemu wybrać. Przed melodią, lub w trakcie, jubilaci usłyszą świetne i miłe, kapitalne, wybrane przez Ciebie życzenia. Można wybrać, jest ich dużo, są na naszej stronie z muzycznymi prezentami: muzyka24h.pl
Mamy bogaty wybór super piosenek na każdą rocznicę ślubu rodziców, cioci i wuja. Ale także na każdą inną okazję, np. osiemnastkę.

Dzieci mogą zjawiskowo podziękować rodzicom, za ich wieloletni wysiłek, wspaniałe wychowanie, troskę.
To może być oryginalna i przemiła dla nich niespodzianka, dodatkowo jedyna w swoim stylu pamiątka.


Super prezent na 35 – koralową rocznicę ślubu matki i ojca, ani chybi powinien być super świadectwem, że myślami i sercem jesteście z najdroższymi jubilatami, wspominacie o nich często. Wiążecie się z nimi radością.

Możecie, czytając tę stronę, sami wymyśleć genialne, własne życzenia na rocznicę ślubu. Poukładajcie coś z tych poniżej, hasłowych wierszy:

najpiękniejsze są zawsze marzenia, Kocham Cię Żono już tyle lat! łagodnego wzrastania lata, Żyjcie nam długich 100 lat A te o to życzenia to mej przyjaźni kwiat. Wielka siła i potrzeba niech w Waszym życiu będzie spełnione. Najpiękniejsze i najlepsze życzenia urodzinowe. Krótkie wierszyki, rymowanki SMS, życzenia na urodziny na kartkę Trudno myśli ubrać w słowa, najpiękniejsze są zawsze marzenia, Młody, stary – bez znaczenia, Lekceważcie pętaków, Unikajcie cwaniaków, które przyniosą Wam radość, miłość i szczęście. i wiał wiatr co rozwiewa smutki. a na ustach – wielu słów.

Pomysł na Fenomenalny prezent. :
Dinozaury Naklejki. Smartfon Samsung EVO PLUS MicroSDXC 256GB UHS-I U3. Smartfon OnePlus 7 Pro 8/256GB Almond. Technoline BC-700. Pilot Wkład G1 Niebieski 12Szt. xPlus Zszywacz Bezzszywkowy Sl-106Ab Niebieski. ST-MAJEWSKI Klej w sztyfcie znikający 12g (12szt). Dell Vostro 5490 14. Nikon Coolpix P950. PANASONIC DC-GH5 + LUMIX 12-60mm F3.5-5.6 POWER O.I.S.. Pilot Wkład G1 Niebieski 12Szt. Sony 16-35mm f/4 Carl Zeiss Vario-Tessar ZA OSS. Maped Ołówek Blackpeps B (12szt) MAPED. Peak Design Pasek na szyję SLIDE v3. HP Pavilion x360 14-BA022NW.

lampy, świeczniki i lustra Lokal użytkowy. Pokrowce.

wypożyczalnie Lokal użytkowy. Bielizna damska.(+) DODAJ OFERTĘ

Reklama. Promocje.