Najwyższej jakości siedziska do foteli. Znakomita hurtownia. Unikalna propozycja dla rzemieślników


Almitex działa już od wielu lat, wciąż wzbogacamy naszą świetną ofertę.

Prowadząc sprzedaż hurtową przez internet możemy obsłużyć wymagających klientów, z terenu całego kraju.
Nasi konsumenci, to głównie ludzie, którzy zajmują się renowacją mebli, tapicerzy, fachowcy, rzemieślnicy, ludzie którzy tworzą wymyślone przez siebie, cudowne pomysły.


Tylko dzięki naszym rewelacyjnym tkaninom obiciowym można po mistrzowsku odnowić swoje meble, nadać im fantastycznego charakteru.

Nasza firma Almitex, to niezwykle bogaty asortyment m. in. tkanin obiciowych, oferujemy różne wzory i kolory. W naszej uniwersalnej ofercie również: Akcesoria meblowe.
Nieustannie dbamy o bardzo bogaty, ciekawy wybór, kolorystyczny, jak również, cenowy i unikalne wzornictwo.

Z pewnością każdy fachowiec, który zajmuje się zawodowo tapicerką i obiciami mebli poszukuje idealnego sklepu hurtowego wysokiej jakości, w celnej cenie tkanin, materiałów obiciowych.

Nasza hurtownia, to genialny wybór.

W naszej różnorodnej ofercie również hurtowa sprzedaż tanich, nowoczesnych mebli. Np. dopasowane do każdego wnętrza tanie wersalki, kanapy, sofy.

Jeżeli szukasz produktów najlepszej jakości, my takie mamy wraz z bardzo szeroką gamą kolorów i najrozmaitszych wzorów.
W naszym sklepie do wyboru tkaniny obiciowe i tapicerskie w kwiaty czy w fantazyjne kształty i powtarzalne desenie, także jednobarwne, lecz z oryginalną fakturą – każdy z Państwa zawsze znajdzie w naszej hurtowni materiałów tapicerskich wzorowo dopasowaną do swoich potrzeb tkaninę!

Nasze produkty możemy wysłać do: Chęciny Namysłów Serock Kluczbork Różan Tychowo Węgorzyno Kępice Bystrzyca Kłodzka Ełk Pruszcz Gdański Góra Kalwaria Kamień Krajeński Zawiercie Limanowa

I każdego innego miasta…

Dresik chłopięcy. Dla dzieci Body dla niemowlaka serwety Klej do drewna, tapicerski, kontaktowy. Metalowe nogi do mebli.

karty i gadżety sportowe Garaż. Meble do sypialni.

OGŁOSZENIA PRASOWE(+) DODAJ OFERTĘ

Reklama. Promocje.