Najtańsze pojemniki na pościel. Wypróbowana hurtownia. Godna polecenia oferta dla producentów mebli


Na polskim rynku działamy wiele lat, starając się wciąż wzbogacać naszą ofertę.

Korzystając z internetu do handlu możemy docierać do zorientowanych w tej branży klientów, z każdego miasta.
Nasi kontrahenci, to głównie ludzie, którzy zajmują się renowacją starych mebli, tapicerzy, fachowcy, rzemieślnicy, osoby, które tworzą wymyślone przez siebie, unikalne projekty.


Dzięki naszym mistrzowskim tkaninom obiciowym można świetnie odnowić swoje meble, nadać im nowego charakteru.

Almitex, to niezwykle bogaty asortyment m. in. tkanin obiciowych, w różnych wzorach i kolorach. W naszej szerokiej ofercie również: Kleje, maty, uchwyty meblowe.
Zawsze dbamy o bardzo bogaty, ciekawy wybór, zarówno kolorystyczny, cenowy i ciekawe wzory.

Zazwyczaj każda firma, która zajmuje się profesjonalnie tapicerką i obiciami mebli poszukuje sprawdzonego dostawcy hurtowego najwyższej jakości, w przystępnej cenie tkanin, materiałów obiciowych.

Nasza hurtownia Almitex, Kępno, to najlepszy wybór.

W naszej różnorodnej ofercie również hurtowa sprzedaż tanich, jakościowo najlepszych mebli. Np. w różnych wzorach wersalki, kanapy, sofy.

Cały nasz asortyment produktów jest najwyższej jakości wraz z szeroką gamą kolorów i najrozmaitszych wzorów.
Mamy tkaniny obiciowe w kwiaty czy w fantazyjne kształty i powtarzalne desenie, także jednobarwne, lecz oryginalnie fakturowane – z pewnością każdy z Państwa zawsze znajdzie w naszej naszym sklepie materiałów tapicerskich najlepiej dobraną do swoich oczekiwań tkaninę!

Nasze produkty możemy wysłać do: Wolbrom Lubień Kujawski Wilamowice Wieluń Rzgów Lublin Ciechanowiec Kazimierz Dolny Drawsko Pomorskie Łuków Skarszewy Kunów Witnica Proszowice Nowa Ruda

I każdego innego miasta…

Nogi drewniane do mebli. Bluzka dziewczęca biała z długim rękawem dla tapicerów Drewniane nogi do foteli. akcesoria meblowe

hurt i handel Apartament. Irygatory.

OGŁOSZENIA PRASOWE(+) DODAJ OFERTĘ

Reklama. Promocje.