Genialne prezenty. Na 30 – perłową rocznicę ślubu rodziców. Niekonwencjonalne życzenia


Ten dzień, następna w latach rocznica ślubu waszych ukochanych krewnych, to bez wątpienia cudny czas.
Wysyła się z reguły życzenia cudnego, promiennego, bezstresowego, przy sobie pożycia.


Nie ważne to chyba, ile lat temu przyrzekali wzajemnie sakramentalne, ślubne TAK. Bez wątpienia, każdy bez wyjątku, jubileusz, data ślubu ma swoją wymowę i powinna być w niezapomniny sposób obchodzona.
Masz mały problem, medytujesz, jaki oczekiwany prezent chcesz przy tej swoistej okazji podarować.

Proponujemy coś szczególnego, naprawdę pomysłowego! Tego definitywnie, nie wyszukasz w innym serwisie, gdzie oferuje się prezenty na rocznicę ślubu krewnych.
Polecamy przez nas napisane i skomponowane pomysłowe, niebanalne piosenki, tylko na taką nadzyczajną, wyjątkową okazję, datę i rocznicę ślubu, np. rodziców.

Jest kilka wariantów, można samemu wybrać. Przed melodią, lub w trakcie, jubilaci usłyszą fajne, wyśmienite, wybrane przez Ciebie życzenia. Przykładowe, różne, są na naszej stronie: muzyka24h.pl
Mamy duży wybór piosenek na rocznicę ślubu rodziców, siostry, brata. Ale także na każdą inną okazję, np. imieniny.

Dzieci, przy takiej okazji, mogą mile wyrazić swoją wdzięczność rodzicom, za wieloletni wysiłek, dobre wychowanie, troskę.
To powinna być znakomita i zaskakująca dla nich niespodzianka, dodatkowo jedyna w swoim formacie pamiątka.


Fantastyczny prezent na 50 rocznicę ślubu znajomych, na pewno powinien być pięknym potwierdzeniem, że myślami i sercem jesteście z jubilatami, macie do nich wielki sentyment. Łączycie się z nimi błogosławioną, ogromną radością.

Możecie tutaj sami utworzyć piękne, własne życzenia na rocznicę ślubu. Dobierzcie sobie coś wspaniałego z tych poniżej akapitów:

Nic Wam nie potrzeba, poza własną bliskością, wzruszających chwil z dziećmi i wnukami, niech trwa na wieki i nie przemija. Niech 20 rocznica ślubu milowym będzie kamieniem. Dzisiaj, w dniu rocznicy ślubu A teraz wznieśmy toast za zdrowie ku uciesze gości. Niech w Waszych sercach wiecznie panuje miłość. Jest w roku taki dzień, W tym uroczystym dniu życzę Wam dwóch rzeczy Przesyłając gratulacje z okazji pięknych 5 godów, niech nie mija z cichym westchnieniem Wszystko, co piękne i upragnione Przynosimy podarunki, Znajdą się tam także trunki. I nieważne, która to rocznica, Lat Wam wcale nie liczymy. Nie życzę Wam tego, szczęśliwych chwil, których nie policzysz

Pomysł na Najlepszy prezent. :
Sony 18-105mm f/4 G OSS (Sony E). Hamelin Kołonotatnik A4 Oxford W Kratkę 80 Kartek Activebook Mi. Giotto kredki ołówkowe 50 kolorów pisaki 40kol.. Targus Drifter do 16. PartyDeco Album Precious Moments 20×24,5cm pudrowy róż 22 kartki. Hamelin Kołonotatnik 90X140 90K. Kratka Oxford My Colours. Just Cavalli JCRG. Fiskars Dziecięce nożyczki z materiałów wtórnych. Canon IXUS 285 HS. ASUS VivoBook 15 A512DA 15,6. Sticker Boo Naklejki Sticker Boo Silver Mini. MSI PL62 15,5. DJI & Intel Tello Boost Combo biały. Euro Truck Simulator 2: Vive La France! (Digital). Herlitz Farby Do Malowania Na Szkle Witrażowe 12K.(+) DODAJ OFERTĘ

Reklama. Promocje.