Chemia do mebli. Krajowa hurtownia. Zalecana propozycja dla tapicerów


Nasza firma działa już wiele lat, wciąż wzbogacamy naszą świetną ofertę.

Korzystając z internetu do hurtowego handlu możemy biznesowo do zorientowanych w tej branży klientów, z terenu całego kraju.
Nasi nabywcy, to głównie ludzie, którzy zajmują się renowacją mebli, tapicerzy, fachowcy, rzemieślnicy, osoby, które tworzą wymyślone przez siebie, wyszukane scenariusze.


Dzięki naszym zjawiskowym tkaninom obiciowym można znakomicie odnowić swoje stare meble, nadać im wybornego charakteru.

Firma Almitex, to niezwykle bogaty asortyment m. in. tkanin obiciowych, w różnych wzorach i kolorach. W naszej ofercie również: Materace, łóżka.
Nieustannie dbamy o bardzo bogaty, ciekawy wybór, zarówno kolorystyczny, cenowy i ciekawe wzornictwo.

Zwykle każda firma, która zajmuje się zawodowo tapicerką i obiciami mebli szuka niedrogiego dostawcy hurtowego najwyższej jakości, w przystępnej cenie tkanin, materiałów obiciowych, akcesorii meblowych.

Nasza hurtownia Almitex, Kępno, to mistrzowski wybór.

W naszej ciekawej ofercie również hurtowa sprzedaż tanich, jakościowo najlepszych mebli. Np. jakościowo dobre i tanie wersalki, kanapy, sofy.

Wszystkie nasze produkty, to najwyższa jakość wraz z wybraną gamą kolorów i wspaniałych wzorów.
W naszym sklepie tkaniny obiciowe w kwiaty czy w fantazyjne kształty i powtarzalne desenie, także jednokolorowe, lecz z oryginalną fakturą – z pewnością każdy z Państwa zawsze znajdzie w naszej naszym sklepie materiałów tapicerskich idealnie dobraną do swoich potrzeb tkaninę!

Nasze produkty możemy wysłać do: Ozimek Koło Tyczyn Zambrów Dobiegniew Kartuzy Skoki Murowana Goślina Sejny Bytów Kartuzy Piekary Śląskie Bukowno Zakopane Janikowo

I każdego innego miasta…

Meble. Tkanina świąteczna. Sukienka niemowlęca Princess Body Safari. Dla dzieci Body Miś Kapitan z długim rękawem

Szukający Zatrudnienia Magazyn. Wosk ortodontyczny.

OGŁOSZENIA PRASOWE(+) DODAJ OFERTĘ

Reklama. Promocje.