Bezkonkurencyjny prezent. Na 8 – spiżową rocznicę ślubu rodziców. Idealne życzenia


Ten dzień, kolejna godna rocznica ślubu waszych ukochanych krewnych, to bez wątpienia szczególny czas.
Składamy szczere życzenia uroczego, idyllicznego, beztroskiego, przy sobie, ramię w ramię, długotrwałego, harmonijnego i w zgodzie pożycia.


Niegodne uwagi jak dawno temu ślubowali sakramentalne, ślubne TAK. To powszechnie przyjęte, każdy bez wyjątku, jubileusz, data ślubu ma swój prestiż i powinna być wspaniale obchodzona.
To jest ten czas, w którym rozważasz, jaki kapitalny prezent chcesz przy tej szczególnej okazji, rocznicy, podarować.

Proponujemy coś zupełnie innego, prawdziwie oczekiwanego! Czegoś z takim smakiem nie znajdziesz w żadnej innej ofercie z prezentami na rocznicę ślubu.
Polecamy przez nas specjalnie napisane i skomponowane wyjątkowe piosenki, specjalnie na tę nadzyczajną, wyjątkową okazję, datę i rocznicę ślubu, np. cioci i wuja.

Jest kilka opcji, do wyboru. Przed nią, lub w trakcie, jubilaci usłyszą fajne, unikalne, wybrane przez Ciebie życzenia. Można wybrać, są na naszej stronie z muzycznymi prezentami: muzyka24h.pl
Mamy szeroki wybór super piosenek na każdą rocznicę ślubu rodziców, kuzynki, kuzyna. Ale także na każdą inną okazję, np. dla męża.

Dzieci, przy takiej sposobnej okazji i rocznicy, mogą cudownie podziękować rodzicom, za ich wieloletni wysiłek, cudowne wychowanie, opiekę.
To powinna być ogromna i przemiła dla nich niespodzianka, w dodatku znakomita pamiątka.


Polecany prezent na 5 – drewnianą rocznicę ślubu znajomych, niewątpliwie będzie gustownym dowodem, że myślami i sercem jesteście z najdroższymi jubilatami, macie do nich ogromne pokłady czułości, zawsze pamiętacie o nich. Spajacie się z nimi błogosławionym, wielkim szczęściem.

Możecie sami opracować oryginalne, własne życzenia na rocznicę ślubu. Wybierzcie coś pięknego z poniższych, wybranych akapitów:

Z okazji 20. rocznicy ślubu ślemy życzenia szczęścia, wszystkich marzeń spełnienia! i nic sobie z problemów nie robili. miłości najważniejszych osób w Waszym życiu. Dziękuję za wszystko! Życzyć tradycyjnych 100 lat, Jest w roku taki dzień, i beztrosko sobie śpij. samych słodkości, To wasza 10 rocznica. tego w dniu Waszych urodzin Wam życzę!!! Tyle miejsc, tyle wrażeń, Aby się spełniły Choć przeżyliście już nie jedną kłótnię i nie jedno godzenie,

Pomysł na Odkrywczy prezent. :
Wisiorek hand made. DŁUGOPIS ŻELOWY PILOT G2 CZERWONY. Smartfon HTC U12 Plus 6/64GB Niebieski. Sony Cyber-shot DSC-HX400V. Total War Warhammer II (Digital). Smartfon Adata P20000D 20000mAh. JBL E65BT NC. Klej Wikol 1L Butelka Jedność. Mortal Kombat 11 Premium Edition (Digital). Crayola Kredki Ołówkowe 36Szt. Noster Długopis Todays Trix Niebieski (10Szt). Paper Mate Długopis Żelowy Inkjoy Gel 0,7 C. Różowy. Freefly Systems Alta 8. Faber Castell Flamastry 20 Kol. Grip. Lenovo Legion Y540-15IRH-PG0 15,6.(+) DODAJ OFERTĘ

Reklama. Promocje.